Situácia u nás

Slovensko a celý svet momentálne zažíva niečo, čo asi nikto z nás ešte nezažil. Vznikajú najrôznejšie iniciatívy s cieľom zmierniť dopad COVID-19. Určite ste postrehli výrobu štítov a pomôcok pre zdravotníkov, alebo výrobu rôznych prípravkov pre zjednodušenie domácej výroby rúšok.

Do nezištnej pomoci sme sa zapojili aj my. Polovicu našej strojovej kapacity sme využili na výrobu zakladačov šikmých prúžkov, ktoré v kombinácií so šijacím strojom zjednodušujú domácu výrobu rúšok. Takéto zakladače sa bežne dajú kúpiť v špecializovaných obchodoch, avšak v tejto situácií sú veľmi žiadaným tovarom a vo väčšinu obchodoch sú beznádejne vypredané. K tomuto veľmi dobre slúži aditívna výroba, ktorá pružne reaguje na požiadavky trhu, a je schopná z plastového polyméru vyrábať najrôznejšie výrobky. Koniec koncov, aj naše produkty sú takto vyrábané, vďaka čomu si naši zákazníci vedia produkt personalizovať. 

Obrázok nižšie ukazuje, akým spôsob sme zakladače distribuovali. Konkrétne do Galantérie v Brne.

 

 

Nové produkty

V rámci domácej karantény sme navrhli niekoľko variant magnetiek v tvare body. Môžete si vybrať až zo 16 farebných kombinácií a 3 veľkostí (malá, stredná, veľká). Veríme, že sa Vám budú páčiť. Magnetky si môžete prezrieť tu.