Viete vyrobiť akékoľvek meno na menovke?

Áno, pričom tvar mena musí vždy pozostávať z veľkého začiatočného písmena a zbytok z písmen malých. Nie je možné vyrobiť menovku so všetkými písmenami VEĽKÝMI.

Ako dlho trvá výroba a ako prebieha?

Po prijatí Vašej objednávky menovku navrhneme a zaradíme do procesu výroby, ktorej dĺžka závisí na aktuálnom počte čakajúcich objednávok. Vo výnimočných prípadoch preto môže výroba trvať až 7 prac. dní. Priemerná dĺžka výroby je ale približne 2 až 4 dni. 

Z akého materiálu je menovka?

Menovka je z ekologického plastu typu PLA, ktorý je vyrábaný z prírodných produktov. 

Ako sa dá menovka uchytiť na stenu?

Na jej zadnej strane sú dierky na uchytenie na stenu pomocou klinčekov. Klinčeky sú súčasťou balenia.

Nejdú mi napísať mäkčene a dĺžne.

Toto sa niekedy stáva, ak našu stránku prehliadate na mobile priamo cez Facebook aplikáciu. Skúste si našu stránku spustiť cez mobilný  internetový prehliadač, napríklad Google Chrome, priamo napísaním adresy www.additivum.sk/menovky

Akú má meno veľkosť?

Každe meno má konštantnú dĺžku približne 25 cm. Výška mena následne závisí na počte písmen v mene dieťatka, ak má meno veľa písmen, výška mena bude menšia oproti prípadu mena s malým počtom písmen. Pre názornejšie vysvetlenie sa pozrite na obrázok nižšie. Odporúčame voliť meno, resp. jeho zdrobneninu s počtom písmen od 4 do 8, avšak nie je to podmienka.